AUTORYZOWANY SERWIS PIECÓW TERMET

SPÓŁKA HES-SERWIS-WARSZAWA jako WARSZAWSKI SERWIS TECHNICZNY jest autoryzowanym serwisem marki TERMET S.A. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu montażu oraz serwisu
urządzeń grzewczych marki TERMET S.A. należącej do spółki FERRO GROUP.
Nasze działania obejmują szeroki zakres prac takich jak:

– Doradztwo
– Wycena
– Zakup
– Montaż
– Uruchomienie
– Nadzór
– Naprawy
– Konserwacje

Termet S.A. jest kontynuatorem znakomitej, ponad stuletniej tradycji fabryk zegarów m.in. Gustawa Beckera.

Pod nową marką firma Termet S.A. rozpoczęła swoją działalność w 1945 roku produkując zegary – od ściennych po kolejowe. W latach 50. ubiegłego wieku gama oferowanych wyrobów zaczęła się rozszerzać – oprócz zegarów, produkowane były m.in. hamulce i przerzutki rowerowe, kondensatory, akcesoria telewizyjne, sprzęt grzejno-oświetleniowy. Przełomowym okazał się rok 1956, kiedy w Termet S.A. rozpoczęto produkcję podgrzewaczy łazienkowych.
Z chwilą dopuszczenia gazu do ogrzewania mieszkań, uruchomiono linię produkcyjną gazowych kotłów c.o., które zdominowały profil produkcji firmy.

Niezależnie od urządzeń gazowych, Termet S.A. wyspecjalizował się także w produkcji elementów programująco-sterujących do automatów pralniczych i zmywarek do naczyń, sprzętu turystycznego (kuchenek i lamp), zestawów lutowniczych, uniwersalnych palników itp. Obecnie firma zajmuje się przede wszystkim produkcją i dystrybucją urządzeń grzewczych, zapewniając swoim klientom nowoczesne i ekologiczne ogrzewanie domu oraz wody użytkowej – zgodnie z filozofią „Tworzymy ciepło”

Pod nową marką firma Termet S.A. rozpoczęła swoją działalność w 1945 roku produkując zegary – od ściennych po kolejowe. W latach 50. ubiegłego wieku gama oferowanych wyrobów zaczęła się rozszerzać – oprócz zegarów, produkowane były m.in. hamulce i przerzutki rowerowe, kondensatory, akcesoria telewizyjne, sprzęt grzejno-oświetleniowy. Przełomowym okazał się rok 1956, kiedy w Termet S.A. rozpoczęto produkcję podgrzewaczy łazienkowych. Z chwilą dopuszczenia gazu do ogrzewania mieszkań, uruchomiono linię produkcyjną gazowych kotłów c.o., które zdominowały profil produkcji firmy. 

Niezależnie od urządzeń gazowych, Termet S.A. wyspecjalizował się także w produkcji elementów programująco-sterujących do automatów pralniczych i zmywarek do naczyń, sprzętu turystycznego (kuchenek i lamp), zestawów lutowniczych, uniwersalnych palników itp. Obecnie firma zajmuje się przede wszystkim produkcją i dystrybucją urządzeń grzewczych, zapewniając swoim klientom nowoczesne i ekologiczne ogrzewanie domu oraz wody użytkowej – zgodnie z filozofią „Tworzymy ciepło”.

hes serwis warszawa

Kompleksowa usługa

SPRZEDAŻ

Doradzamy i pośredniczmy w sprzedaży urządzeń.

Instalacja

Budujemy sieć hydrauliczna w nowych obiektach jak i przerabiamy stare instalacje

Naprawa

Diagnozujemy problem i skutecznie naprawiamy usterki

Chciałbyś poznać więcej szczegółów?

Skontaktuj się z nami!


    Zobacz nasze realizacje